درباره ما:

شرکت گسترش تجارت تایر خاورمیانه در سال ۱۳۹۲ با هدف واردات و عرضه تایر با برندهای معتبر و ارائه خدمات پس از فروش مطابق استانداردهای جهانی تأسیس گردیده است. عمده فعالیت این شرکت در حوزه تأمین تایر برای ماشین آلات معدنی، راهسازی، صنعتی و بندری (OTR TIRES) و نیز کامیون و اتوبوس (TBR TIRES) می باشد.

شرکت گسترش تجارت تایر خاورمیانه که با نام تجاری BD TIRE نیز شناخته می شود علاوه بر تأمین تایر، مجموعه ای از خدمات از قبیل مشاوره جهت انتخاب تایر، خدمات پس از فروش و خدمات فنی و مهندسی مرتبط با تایر را به شرکت های معدنی و راهسازی ارائه می دهد. تعهد و هدف اصلی این شرکت ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مشتریان خود است و برای دستیابی به این هدف و ارائه خدمت مطابق معیارهای جهانی موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 گردیده است.

این شرکت با تکیه بر پیشینه و تجربیات مدیران و توانمندی تیم حرفه ای کارکنان خود توانسته به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش در ایران با شرکت های مطرح تولید کننده تایر از قبیلWESTLAKE ZC-RUBBER ، APOLLO TIRES، GOODYEAR و KELLY TIRES همکاری نماید.

کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده در این شرکت باعث شده تا به عنوان یک تأمین کننده تایر معتبر برای معادن و شرکتهای راهسازی بزرگ شناخته شود و در همین راستا تایر مورد نیاز ماشین آلات سنگین معادن مس سرچشمه، سنگ آهن چادرملو، سنگ آهن گل گهر، مس سونگون، سرب و روی انگوران و شرکت های بزرگ راهسازی را تأمین نماید.